درباره ما

از کجا شروع کردیم؟

ما از سال 93 ، در تهران شروع به فعالیت کردیم. با بررسی بازار و نیاز های مشتریان ما متوجه شدیم که روغن های گیاهی خالص در بین مردم محبوبیت و اعتبار زیادی دارند، پس تصمیم گرفتیم تا محصولات خود را با مرجعیت این روغن ها تهیه و تولید کنیم. برای تولید این محصولات تمامی بازار های خارجی و برند های مطرح ارگانیک دنیا را مورد بررسی قراردادیم تا درنهایت به یک لیست از محصولات خاص و خالص دست پیدا کردیم. با تغییرات و مهندسی فرمول های این محصولات آنهارا شخصی سازی و به قولی ایرانیزه کردیم تا با ذائقه مردم ایران سازگار تر باشد.

چرا حالا صابون؟

این انتخاب ما بیشتر متکی به نیاز های مردم بود، محصولات شوینده موجود دربازار با داشتن میزان زیادی الکل، پارابن، سولفات و مواد شیمیایی دیگر تنها محصولاتی بودند که در دسترس مردم قرار داشتند و خلع یک لاین ارگانیک و کاملا گیاهی به شدت در این بین حس میشد. ما تصمیم گرفتیم با تولید صابون های متفاوت در طیف های مختلف بسته به نیازهای هر شخص یک محصول ارائه دهیم که بهتر یا حداقل هم رده محصولات خارجی قرارگیرد. نکته قابل توجه این است که این صابون ها تماما با روغن های استخراج شده در مجموعه خود ما تولید میشوند و کوچک ترین نیازی به واردات محصول خاصی ندارند.

محصولات مراقبتی

در کنار صابون ها ما یک لاین محصولات مراقبتی هم به مرور راه اندازی کردیم که هدف اصلی این لاین مراقبت از پوست و موی شما قبل از شستشو و بعد از شستشو هست. خبر خوب اینه که این لاین هم مثل محصولات قبلی کاملا ارگانیک و فاقد هرگونه مواد شیمیایی هست. کرم ها، اسکراب ها، ماسک ها، بالم ها و تینت های تولید شده در این لاین مطابق با نیاز شما و با بالاترین کیفیت و اختصاصی ترین فرمولاسیون تهیه شدن تا شما بتونید با خیال راحت از آنها استفاده کنید.
شبکه های اجتماعی
ما در شبکه های اجتماعی به لطف حمایت شما مشتریان عزیز و اعتباری که شما به ما دادید به سرعت رشد کردیم و محصولاتمان جایگاه واقعی خود را در بین مردم پیدا کردند. همین امر باعث شد که ما در شبکه های داخلی هم قابل دسترس باشیم و امروز شما میتوانید محصولات مارا در هرکجای ایران که هستید به سادگی ببینید و سفارش دهید.

هدفمون چیه؟

هدف ما ترویج زندگی به دور از مواد شیمیایی و غیرارگانیک هست. زندگی که در اون هیچ آسیبی از طبیعت به پوست و موی ما نرسه و محصولات ساخته شده در کشور عزیزمون بتونن با این امتیاز در سراسر دنیا پخش بشه. ما به این باور داریم که با تولید محصول خالص و طبیعی و حمایت شما مردم دوست داشتنی و عزیز میتونیم تمام قله های موفقیت در دنیارو فتح کنیم.

مرسی که تا  اینجا خوندید

ما از سال 93 ، در تهران شروع به فعالیت کردیم. محصولات ما اعم از مواد شوینده و بهداشتی، کره های خوراکی، روغن های خوراکی و مراقبتی و ... کاملا ارگانیک بوده و هیچگونه مواد شیمیایی و نگهدارنده ای در آنها به کار نرفته. هدف ما از تولید این محصولات ، ساخت یک سبک زندگی سالم و به دور از مواد غیر ارگانیک است. ضمناً تمام این محصولات از روغن های استخراج شده توسط خود ما تولید میشود و مواد اولیه آن نیز کاملا داخلی است. باعث افتخار ماست که با ارائه ی پیشنهادات خود ما را در بهبود خدمت رسانی یاری نمایید.
شماره تماس 09925501733 , 02188495283
آدرس ایمیل salimiorg@outlook.com
محصولات ارگانیک سلیمی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
logo-samandehi