قوانین

قوانین جمهوری اسلامی ایران

برای تمام مشتریان عزیز قابل ذکر است که تمامی فعالیت های این سایت تحت قوانین و شرایط جمهوری اسلامی ایران ، تجارت الکترونیک و حقوق مصرف کنندگان می باشد .روش های ارتباط با مشتری در مجموعه سلیمی شامل تماس تلفنی، ارسال ایمیل و ارسال پیامک می شود. در هر خرید شما از سایت ، جزئیات مربوط به ارسال محصول توسط تماس تلفنی و یا ارسال پیامک به اطلاع شما خواهد رسید. همچنین اگر شما در هنگام خرید عضو سایت شوید ، میتوانید به راحتی از طریق پیامک از تخفیفات و خبرنامه های ما مطلع شوید.


ایجاب و قبول سفارش

همانند محیط سنتی و فیزیکی، در محیط الکترونیکی نیز هرگونه معامله که انجام می‌گیرد، نشان دهنده وقوع یک عقد یا قرارداد می‌باشد. طبق ماده 183 قانون مدنی، عقد یا قرار داد عبارتست “یک یا چند نفر در مقابل یک یا چند نفر دیگر تعهد برابری نمایند و مورد قبول آن‌ها باشد. بر همین اساس، قرار الکترونیکی نیز قراری است که از طریق‌ ” داده پیام” منعقد می‌گردد. ایجاب به معنی پیشنهاد یک معامله به شخص دیگری می‌باشد، به نحوی که اگر این پیشنهاد مورد قبول واقع گردد، عقد منعقد می‌گردد. قبول نیز به معنای پذیرفتن و اعلام رضایت به ایجاب ابراز شده می‌باشد، بنابراین ایجاب و قبول به معنای عقد قرار داد می‌باشد، لذا هنگامی که مشتری سفارش خود را نهایی می‌کند، قرار داد منعقد شده و ملزم به پرداخت آن است.


روش‌های پرداخت

مشتریان ساکن سراسر ایران میتوانند وجه سفارش خود را از طریق درگاه بانک در سایت و یا کارت به کارت پرداخت نمایند. فروشگاه موظف است پس از تأیید صحت پرداخت سفارش را آماده و ارسال نماید.


روش‌های ارسال سفارش

سفارش‌ها در تهران و باقی استان‌ها توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران باربری و ارسال می‌گردند. مشتریان به دلیل ارسال توسط شرکت پست نمی‌توانند روز و ساعت تحویل کالای خود را تعیین کنند.


مدت زمان تحویل سفارش

زمان تقریبی سفارشات ارسال شده با پست برابر 2 تا 7 روز کاری می‌باشند.


شرایط ضمانت و بازگشت محصول

در صورتی که کالای ارسال شده دارای شکستگی یا کالای فرستاده شده مغایرت با محصول مورد نظر داشته باشد، مشتریان عزیز ضمن اطلاع مشکل خود می‌توانند یا پول خود را باز ستانند و یا اینکه فرصت دهند تا محصول مورد در اولین فرصت برای‌شان ارسال شود. گفتنی است این مرجوعیت باید در طی 48 ساعت پس از خرید برای ساکنین تهران و در یک هفته برای باقی شهرها باشد. ضمانت بازگشت یکی از خدماتی است که مجموعه سلیمی برای رفاه حال مشتریان خود در نظر گرفته است.
شایان ذکر است در صورتی که پست بسته ای را با ظاهر نا مناسب و آسیب دیده به دست شما رساند، از دریافت آن امتناع کنید و بسته را برگشت بزنید و دقت داشته باشید که مامور پست در علت برگشت آسیب دیده بودن بسته را قید کند.


قوانین بخش نظرات

در سایت امکان بحث و قرار دادن نظر ، پیشنهادات و سوالات فراهم شده‌است. در این زمینه کاربران موظف هستد که از درج هرگونه مطالب غیر اخلاقی، سیاسی، افترا آمیزو تهدید کننده حریم خصوصی افراد به طرز جدی خودداری کنند. در غیر این صورت کلیه مسئولیت و عواقب قانونی آن بر عهده ایشان خواهد بود و مجموعه سلیمی هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد.


حق مالکیت مادی و معنوی

کلیه محتوای سایت صرفا متعلق به فروشگاه محصولات ارگانیک سلیمی بوده و هرگونه کپی‌برداری و استفاده شخصی یا تجاری از آن بدون کسب مجوز، غیر مجاز و پیگرد قانونی دارد.


جشنواره های تخفیف

مجموعه سلیمی در ایام خاصی بعضی از محصولات خود را با کد تخفیف به فروش رساند. دقت شود که اعتبار هر کد تخفیف در زمان مشخص آن است و پس از پایان آن زمان، کد تخفیف دیگر قابل اجرا نخواهد بود.


قیمت گذاری

مجموعه سلیمی با حذف واسطه از معاملات سعی داشته که قیمت خود را برای رضایت مشتری، همیشه در سطح پایینی قرار دهد. به دلیل سیاست شرکت که مبتنی بر حفظ کیفیت است و با توجه به تغییر قیمت مواد اولیه ، ممکن است قیمت محصولات افزایش یابند. این قیمت‌ها در سایت درج می شوند و در اختیار مشتریان قرار می گیرند.


لزوم آگاهی به قوانین

مشتری با دانش و آگاهی از این قوانین سفارش خود را انجام می‌دهد و لذا هرگونه ادعایی مبنی بر عدم اطلاع از قوانین فاقد وجاهت قانونی بوده و مجموعه سلیمی مسئولیتی در برابر آن ندارد.

ما از سال 93 ، در تهران شروع به فعالیت کردیم. محصولات ما اعم از مواد شوینده و بهداشتی، کره های خوراکی، روغن های خوراکی و مراقبتی و ... کاملا ارگانیک بوده و هیچگونه مواد شیمیایی و نگهدارنده ای در آنها به کار نرفته. هدف ما از تولید این محصولات ، ساخت یک سبک زندگی سالم و به دور از مواد غیر ارگانیک است. ضمناً تمام این محصولات از روغن های استخراج شده توسط خود ما تولید میشود و مواد اولیه آن نیز کاملا داخلی است. باعث افتخار ماست که با ارائه ی پیشنهادات خود ما را در بهبود خدمت رسانی یاری نمایید.
شماره تماس 09925501733 , 02188495283
آدرس ایمیل salimiorg@outlook.com
محصولات ارگانیک سلیمی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
logo-samandehi