روغن پی الاغ

وضعیت:
موجود
برند:
SALIMIORG
قیمت روی کالا:
105,000 تومان
قیمت فروش:
85,000
تومان
تعداد:

197

  • رفع درد مفاصل و عضلات

  • افزایش شفافیت پوست

  • لطافت بخشی به پوست

  • درمان آرتروز

  • درمان رماتیسم

طرز استفاده و تهیه ی این روغن

برای استفاده از این روغن ابتدا باید آن را به صورت مایع تبدیل کنید.
بعد از این کار موضع و یا مفصلی که درد میکند را شستشو دهید. بعد از شستشو روغن را به وسیله کف دست روی موضع با فشار بمالید.

ماساژ باید به گونه ای باشد که روغن ریخته شده بر روی موضع را بتوان با کف دست جمع آوری کرد. مدت ماساژ این روغن بر روی موضوع ۵ دقیقه الی ۲۰ دقیقه است. بعد از ماساژ آن را با گاز استریل ببندید تا گرم شود. این گاز استریل باید ۲۴ ساعت به روی موضع بسته شود و اگر میخواهید آن را تمیز کنید با صابون معمولی و یا صابون زرد چوبه این عمل را انجام دهید. این کار را قبل از خواب شروع کنید و بگذارید تا صبح بماند.

محصولات مشابه
ما از سال 93 ، در تهران شروع به فعالیت کردیم. محصولات ما اعم از مواد شوینده و بهداشتی، کره های خوراکی، روغن های خوراکی و مراقبتی و ... کاملا ارگانیک بوده و هیچگونه مواد شیمیایی و نگهدارنده ای در آنها به کار نرفته. هدف ما از تولید این محصولات ، ساخت یک سبک زندگی سالم و به دور از مواد غیر ارگانیک است. ضمناً تمام این محصولات از روغن های استخراج شده توسط خود ما تولید میشود و مواد اولیه آن نیز کاملا داخلی است. باعث افتخار ماست که با ارائه ی پیشنهادات خود ما را در بهبود خدمت رسانی یاری نمایید.
شماره تماس 09925501733 , 02188495283
آدرس ایمیل salimiorg@outlook.com
محصولات ارگانیک سلیمی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
logo-samandehi