روغن ترکیبی ساقه مو

وضعیت:
موجود
برند:
SALIMIORG
قیمت روی کالا:
168,000 تومان
قیمت فروش:
145,000
تومان
تعداد:

186

  • آبرسان طبیعی مو

  • تقویت ساقه مو

  • از بین برنده خشکی بیش از حد از سوختگی مو ها

  • جلوگیری از مو خوره

  • تقویت بافت مو و ایجاد ضخامت در ساقه مو

  • نرم کننده و حالت دهنده

  • درمان آسیب دیدگی های ناشی از رنگ و دکلره های نادرست

روغن تقویت ساقه مو ترکیبی از روغن های مفید برای تقویت ساقه مو است که بیشترین کاربرد را برای درمان خشکی مو و جلوگیری از مو خوره دارد. بسیاری افراد دچار خشکی موی سر در سنین مختلف می شوند، خشکی مو میتواند دلایل مختلفی داشته باشد که در فصل های مختلف سال به وجود می آید. یکی از دلایل آن میتواند به تابش مستقیم نور خورشید در بعضی از فصل های سال باشد ، و یا در بعضی از افراد به طور ژنتیکی و عوامل محیطی منطقه زندگییشان به ذات مو های خشکی دارند. غده های چربی در موی سر وجود دارد که به طور طبیعی باعث ایجاد رطوبت در ساقه مو میشوند، افرادی که مو های خشکی دارند در آن ها این غده ضعیف عمل میکند.
مو خوره به معنی دو شاخه شدن انتهای مو گفته میشود که یک آسیب فزیکی است. مو خوره اغلب در خانومها اتفاق می افتد. مو خوره میتواند دلایل مختلفی داشته باشد که از مهمترین های آن میتوان به ( قرار گرفتن در تابش مستقیم نور خورشد ، استفاده ی مکرر از آب داغ در شست و شوی موی سر ، استفاده ی زیاد از افزودنی های شیمیایی به سر ، استفاده بیش از حد از اتومو و سشوار و …..) اشاره کرد.

محصولات مشابه
ما از سال 93 ، در تهران شروع به فعالیت کردیم. محصولات ما اعم از مواد شوینده و بهداشتی، کره های خوراکی، روغن های خوراکی و مراقبتی و ... کاملا ارگانیک بوده و هیچگونه مواد شیمیایی و نگهدارنده ای در آنها به کار نرفته. هدف ما از تولید این محصولات ، ساخت یک سبک زندگی سالم و به دور از مواد غیر ارگانیک است. ضمناً تمام این محصولات از روغن های استخراج شده توسط خود ما تولید میشود و مواد اولیه آن نیز کاملا داخلی است. باعث افتخار ماست که با ارائه ی پیشنهادات خود ما را در بهبود خدمت رسانی یاری نمایید.
شماره تماس 09925501733 , 02188495283
آدرس ایمیل salimiorg@outlook.com
محصولات ارگانیک سلیمی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
logo-samandehi